Wszystkie informacje na temat sprzedawcy Lendon

Lendon jest bezpośrednim pożyczkodawcą kredytów gotówkowych, oferującym pożyczki w 26 stanach. Oferuje kombinację pożyczek online i osobiście, ale dostępność jest zróżnicowana w zależności od stanu zamieszkania. Ceny i warunki podlegają również przepisom państwa, szczegółowe informacje na temat tych stawek są publikowane na stronie internetowej firmy Lendon. Poza pożyczkami do wypłaty pożyczki, Lendon oferuje także kredyty ratalne i linie kredytowe.

Aby kwalifikować się do internetowego wypłaty pożyczki musisz spełnić minimalne wymagania wiekowe, które wynosi 18 w większości stanów, posiadają ważny dowód tożsamości, dowód stałego dochodu, aktywny rachunek czekowy i działający numer telefonu. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę w sklepie, musisz przesłać czek przestarzały.

Jeśli złożysz wniosek w trybie online, szybko otrzymasz zgodę i możesz wybrać jedną z kilku metod otrzymywania funduszy.

Można również wybrać, aby otrzymać środki z magazynu Lendon, złożyć je na konto czeku, które zazwyczaj trwa 24 godziny lub otrzymasz środki natychmiast dodane do karty Pre-paid / Prepaid Debit Card.

Pamiętaj, że przedpłacone karty debetowe mogą zawierać dodatkowe opłaty, zwłaszcza przy użyciu bankomatów.

Przez wiele lat był aktywny na rynku

Średni termin wypłaty pożyczki wynosi 14 dni, po czym trzeba zapłacić całą pożyczkę wraz z opłatami. Jeśli nie jesteś w stanie to zrobić, możesz być w stanie refinansować, w zależności od stanu, w którym mieszkasz.

Przez refinansowanie kredytu gotówkowego będziesz płacić opłaty z pierwszej pożyczki, a twoja pierwsza rata się w nową kadencję, Musimy ponownie zapłacić opłaty.

Poza pożyczkami do wypłaty pożyczki, można również uzyskać pożyczki ratalne i linie kredytowe. Pożyczka raty jest zwykle większa i spłacana przez dłuższy okres czasu. Linia kredytowa pozwala pożyczyć w miarę potrzeb i tylko spłacić kwotę pożyczoną.

Oprócz pożyczek, Lendon oferuje również sprawdzanie gotówkowe, przelewów pieniężnych i przelewów pieniężnych.

Chociaż wypłaty pożyczki mogą wydawać się atrakcyjną opcją na szybkie pieniądze w nagłych przypadkach, ich wysokie stawki powodują, że są drogie i ryzykowne.

Zalecamy zbadanie alternatyw, takich jak pożyczki osobiste za pośrednictwem unii kredytowej lub znalezienie kogoś, kto złoży pożyczkę z klientem przed podpisaniem wypłaty pożyczki.

Lendon oferuje zarówno online, jak i osobiste pożyczki na pożyczki w 26 stanach. Ceny i warunki pożyczki zależą od państwa zamieszkania. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnych stawkach w Państwa odwiedzić witrynę internetową. Oprócz pożyczek gotówkowych, Lendon oferuje również kredyty ratalne i pożyczki linii kredytowej.

This entry was posted in ogólny. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*