Vivus przekonuje ze swoją ofertą

Vivus jest bezpośrednim pożyczkodawcą, oferującym pożyczki online w większości stanów, w których pożyczki na pożyczki są legalne.

Możesz ubiegać się o pożyczkę na pożyczkę online i otrzymać zgodę tego samego dnia, w którym się złożysz. Vivus oferuje tylko wypłaty pożyczki, ale jako kredytodawca internetowy, oferuje wygodę stosowania w domu.

Aby kwalifikować się do wypłaty gotówkowej za pośrednictwem Vivus, musisz mieć co najmniej 18 lat, nie więcej niż jedną zaległe wypłaty pożyczki, mieć konto czekowe, które działa przez co najmniej trzy miesiące, bez żadnych zwalnianych czeków lub kredytów w rachunku bieżącym, i nie ma pracy Gdzie robisz co najmniej $ 1000 dziennie.

Uzyskanie pożyczki online może być wygodniejsze niż korzystanie z pożyczki na przedmieść, ale w porównaniu z innymi kredytodawcami oferującymi dodatkowe usługi lub dłuższe pożyczki, Vivus ma ograniczoną ofertę.

Standardowy termin wypożyczenia to około 16 dni, ale zazwyczaj trzeba będzie spłacić przy następnej wypłaty.

Starszy jest bardzo łatwe

Po ubieganiu się o wypłatę pożyczki gotówkowej otrzymasz zgodę najpóźniej w ciągu 24 godzin. Jeśli korzystasz z depozytu bezpośredniego ACH, otrzymasz środki w ciągu kolejnych 24 godzin. Możesz wybrać, aby pieniądze były połączone z Twoim kontem, ale być może trzeba będzie zapłacić prowizję za przelew bankowy.

Stawki i terminy są publikowane online. W przeciwieństwie do innych kredytodawców zmieniających ich stawki i warunki w zależności od stanu, w którym mieszkasz; Vivus ma standardową stawkę, która dotyczy wszystkich jego pożyczek.

W przeciwieństwie do innych pożyczkodawców, które mogą pozwolić Ci uzyskać pożyczkę przy użyciu różnych źródeł dochodów, musisz być zatrudniony do otrzymania pożyczki z Vivus.

Instrukcje dla kredytu

Instrukcje dla kredytu

Jednym z obszarów, w którym kredytodawca oferuje pewną elastyczność, jest spłata kredytu. Standardowa wypłaty pożyczki zostanie spłacona w całości po upływie tego terminu, ale można dokonać mniejszych płatności z pożyczki od Vivus.

Zwykle płatności zostaną pobrane z konta rozliczeniowego, ale jeśli potrzebujesz dokonania płatności w inny sposób, możesz pracować z tym kredytodawcą.

Kredyty gotówkowe są ryzykowne i mogą być kosztowne. Zalecamy pobieranie tylko w ostateczności. Powinieneś zbadać i wyeliminować alternatywy przed podpisaniem wypłaty pożyczki. Niektóre alternatywy polecamy osobiste pożyczki za pośrednictwem unii kredytowej, kredytu w rachunku bieżącym lub znalezienie kogoś do podpisania pożyczki z tobą.

Vivus jest bezpośrednim pożyczkodawcą, oferującym jedynie pożyczki do wypłaty pożyczki we wszystkich stanach, które może legalnie. Nie oferuje dodatkowych usług ani innych rodzajów pożyczek, ale jest elastyczny w harmonogramie spłat i ma standardową stopę dla wszystkich swoich pożyczek.

This entry was posted in ogólny. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*