Nasze opinie na temat Filarum

FILARUM jest online tylko bezpośrednim pożyczkodawcą, który oferuje pożyczkodawcom alternatywy dla kredytobiorców w 15 stanach. Pożyczki są dostępne w większych ilościach i na dłuższe okresy niż w większości tradycyjnych pożyczek wypłaty pożyczki, które są zazwyczaj dostępne przez 14 dni. Stawki i opłaty różnią się w zależności od stanu zamieszkania, ale są bardziej porównywalne do standardowych pożyczek niż zwykłe pożyczki osobiste.

Jedną z głównych rzeczy, która określa wypłaty pożyczki poza różnymi rodzajami pożyczek, jest to, że nie wymagają kontroli kredytowej.

Aby ubiegać się o pożyczkę z FILARUM, musisz mieć 18 lat, mieć pracę lub regularne źródło dochodu, mieć aktywne konto czekowe i konto e-mail, na które możesz otrzymywać informacje o koncie.

Po złożeniu wniosku będziesz szybko zatwierdzony, w tym samym dniu. W niektórych przypadkach może okazać się konieczne podanie dodatkowych informacji lub dowodów dochodowych. Po uzyskaniu akceptacji możesz wybrać, ile chcesz pożyczyć od kwoty, na którą zostałeś zatwierdzony.

Może się to różnić w zależności od kraju zamieszkania. Harmonogram płatności i data spłaty są oparte na Twoich informacjach o aplikacji. Istnieje 7-dniowe przedłużenie płatności, jeśli potrzebujesz więcej czasu na spłatę kredytu.

Co się dzieje podczas składania podań

Jednym z obszarów, w których FILARUM różni się od tradycyjnych zaliczek gotówkowych online, można płacić pożyczkę w ramach wielu płatności. Standardowa pożyczka gotówkowa obejmuje opłatę finansową i jest zwracana w całości pod koniec kadencji. Możesz płacić wiele pożyczki FILARUM i nie ma kar za przedpłaty.

Jeśli spłacisz pierwszą pożyczkę z FILARUM, możesz skorzystać z obniżonych stawek po kolejnych kredytach.

Po 24 miesiącach płatności zobaczysz 50-procentowy spadek stawek, a przy dodatkowych 12-miesięcznych płatnościach możesz skorzystać z najniższych stawek oferowanych przez firmę FILARUM.

Warto zauważyć, że chociaż FILARUM oferuje stawki konkurencyjne z innymi podobnymi produktami dla kredytobiorców o niskim stopniu kredytowania, to stopa oprocentowania kredytów jest wciąż wysoka w porównaniu z innymi produktami.

FILARUM oferuje serwis o nazwie Credit Score Plus, który daje możliwość sprawdzenia wyniku kredytowego TransUnion i otrzymania alerty kredytowych informujących Cię o dodaniu nowych informacji do Twojego wyniku.

Nie ma dodatkowej opłaty za tę usługę.

Ponieważ stopy są nadal wyższe niż w przypadku większości innych kredytów, FILARUM nie jest całkowicie wolny od ryzyka. Zalecamy zbadanie innych opcji, takich jak linia kredytowa kredytu w rachunku bieżącym, pożyczka osobista przez związek kredytowy lub znalezienie kogoś, kto podpisze pożyczkę z tobą.

Chociaż FILARUM nie jest tradycyjną pożyczką do wypłaty, to nadal ma wyższe stopy niż inne pożyczki. Oferuje większą elastyczność dzięki harmonogramowi płatności i terminom wypożyczenia niż większość pożyczkodawców. Możesz złożyć wniosek w trybie online, a jeśli zostanie zatwierdzony, otrzymasz dofinansowanie w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

This entry was posted in ogólny. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*